Na turnaj nedorazil tým z Cerekvice, a tak jsme odehráli pouze dva zápasy.

HÚ/Morašice – Němčice 3 : 2. Jednalo se o utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v tom prvním dominoval náš tým a bylo z toho zasloužené vedení 3 : 0, podpořené komentářem našeho brankáře Lukáše Macha, že se v brance nudí. Toto však neplatilo v poločase druhém, kdy se obraz utkání otočil, náš tým polevil, zejména v nasazení a bojovnosti, ale i přesto jsme se nakonec mohli radovat z prvního vítězství v podzimních turnajích. Branky: Filip Flídr 2x, Kryštof Tomšíček 1x.

HÚ/Morašice – Sebranice 1 : 3, věděli jsme, že nás bude čekat těžší utkání a kluky jsme na toto i upozorňovali. Úvod zápasu jsme však nezvládli a doslova darovali soupeři tříbrankové vedení. S postupem času se náš výkon začal zlepšovat a nám se podařilo do poločasu snížit. I po přestávce kluci makali a škoda neproměněných šancí, které však měl i soupeř, ale Lukáš Mach nás několikrát podržel. Konečná porážka nás až tak mrzet nemusí, protože kluci se snažili, bojovali a zápas rozhodně neodchodili, což je dobrým potenciálem do dalších turnajů. Branka: Víťa Famfulík 1x.

František Bartoš