Sestava: Ondřej Žďára, Marek Vích, Zuzana Famfulíková, Jiří Jána, Tomáš Briol, Jan Vedral, Šimon Kušnír, Šimon Lněnička, Jan Odehnal, Filip Kopecký, Tereza Lněničková, Matěj Kopecký, Jonáš Krška, Daniel Hanyk

Branky: Jiří Jána 5x, Marek Vích, Tomáš Briol

Po našem prvním utkání, které skončilo vysoko 8:1, to vypadalo, že jsme soupeře z Hradce nad Svitavou natolik zastrašili, že k utkání druhého kola ani nedorazí. Ovšem dvě minuty před oficiálním začátkem zápasu dorazili. Jelikož tuto sezónu se na soupisce starších žáků nevyskytuje ani jeden brankář, tak musíme spoléhat na brankáře mladších žáků. Bohužel tento zápas marně. Černého Petra si vytáhl Žďára a odbyl si svoji golmanskou premiéru. První branky v naší síti jsme se dočkali hned v první minutě, soupeř obranou prošel bez nějakých obtíží, až to vypadalo tak, že se naši hráči zapomněli v kabině. Po pěkné kombinaci jsme se dočkali vyrovnání v 10. minutě, kdy Jána dostal nabídku, která se neodmítá a s klidem skóroval. Takto to pokračovalo dále a Jána ve 14. minutě zkompletoval hattrick (opět). Utkání působilo vyrovnaně, šance se ukazovaly na obou stranách, až do 31. minuty, kdy kapitán hostí Frolo přidal svou druhou branku v utkání. Na což dokázal opět odpovědět Jána, ještě před poločasovým hvizdem přidal už 5. branku v utkání a do kabin jsme šli za stavu 5:2.

Do druhé půli jsme do branky poslali Jánu, aby si nevystřílel všechen střelný prach. Po zdařilém rohu Kušníra ve 38. minutě upravil na 6:2 Vích, když  tváří v tvář odkryté brance s klidem uklidil. Na další branku jsme čekali do 45. minuty, kdy krásnou střelou zvýšil Briol. Jána v brance předvedl pár hezkých zákroků, ale minutu před koncem utkání nedosáhl na střelu Frola a dovolil mu tak, aby také zkompletoval hattrick. Začátek sezóny nám vyšel na jedničku a po dvou odehraných kolech máme na kontě 6 bodů a skóre 15:4.

David Severa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.