Sestava: Famfulíková, Huryta, Klusoň, Flídr F., Flídr Š., Válek, Chaun, Kovář Matěj, Kovář Michal, Lněnička

Druhé dějství okresní soutěže mladších přípravek nás poslalo do Němčic. Obsazení turnaje bylo velice podobné jako minulý týden, jenom jsme se poprvé v nové sezóně utkali s Jevíčkem. Jestliže panovaly před začátkem soutěže mírné obavy o to, jak se hráči, kteří sbírají první turnajové zkušenosti, začlení do sestavy, po do dvou kolech jsou všechny obavy pryč.

Naše výsledky:

Horní Újezd/Morašice – Sebranice 11:4 (4:3)

branky: Válek 5x, Flídr F. 3x, Flídr Š. 2x, Lněnička

Němčice – Horní Újezd/Morašice 0:13 (0:6)

branky: Huryta 4x, Chaun 3x, Kovář Michal 2x, Válek, Famfulíková, Flídr Š., vlastní

Horní Újezd/Morašice – Jevíčko 12:0 (8:0)

branky: Flídr F. 3x, Válek 3x, Chaun 3x, Famfulíková, Huryta, vlastní

Tabulka turnaje:

1.Horní Újezd/Morašice

2.Sebranice

3.Jevíčko

4.Němčice

Až na úvodní poločas se Sebranicemi, kdy chvilku trvalo, než jsme se rozkoukali, jsme všechny zápasy zvládli na jedničku. Zkušenější hráči jsou oporami pro mladší kluky, kteří rostou zápas od zápasu a představují dobrý potenciál do dalších let. Další turnaj se uskuteční v sobotu 21.9. od půl desáté na Sebranicích.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.