Sestava: Motyčka – Kusý Martin, Kusý Marek, Prokop, Šplíchal, Otava, Pražan, Pechanec L., Lněnička V., Kladiva, Svatoš Z.
Střídal: 67. Beneš P. za Svatoše Z.
Branka: 42. Pechanec L.
Připraveni: Romer, Lněnička Š.
Žluté karty: Kusý Martin, Lněnička V.
Rozhodčí: Šenkýř J. – Jakubec J., Brychta J.

Kdo přišel o pět minut později, neviděl první gól – po rychlém protiútoku jsme brzy inkasovali. V 10. minutě Motyčka vyrazil nebezpečnou střelu a před dorážejícím hráčem uklidila naše obrana balon na poslední chvíli. Na druhé straně jsme poprvé zahrozili v 17. minutě, střela Vojty Lněničky skončila o metr mimo branku. Po půlhodině hry šel hostující hráč sám z úhlu na naši branku, ale v tísni zakončil mimo. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu, dvě minuty před pauzou vyrovnal přesnou střelou Lukáš Pechanec.

Brzy po pauze šel sám na brankaře hostů Kladiva, ale jeho zakončení se do branky nevešlo. Udeřilo na opačné straně – v 53. a v 55. minutě jsme jako přes kopírák neubránili dva rohy a soupeř se rychle dostal do vedení, které si už zkušeně pohlídal. O dvě minuty později jsme mohli po rohovém kopu inkasovat znovu. Naši poslední velkou šanci měl po hodině hry Pražan, ale jeho střelu vyrazil brankař. Pak už hrozili výhradně hosté, ve dvou slušných příležitostech zakončovali mimo, až pár minut před zasadili do naší obrany rozhodující úder.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.