Sestava: Loskot Jaromír – Tmej Martin, Beneš Pavel, Kazda Jan, Kazda Petr – Flídr Radovan, Briol Tomáš, Nádvorník Jakub, Šturc Jiří (Vedral Jan) – Pechanec Jan (Kopecký Filip), Bureš Luděk

Žluté karty: Flídr Radovan, Pechanec Jan

Jedno přísloví praví: Do třetice všeho dobrého. Ne vždycky. To, co se dělo v neděli ve Sloupnici, založíme hluboko do archívu, snad. Přibývající omluvenky nakonec posadili na lavičku pouze žáky Kopeckého a Vedrala. Patří jim velký dík, za to, že nám přijeli pomoct.

Nemá cenu dlouze rozepisovat chyby, nebo se vymlouvat na to, že nám hrubě nevyšly oba začátky poločasů. Výsledek 6:0 hovoří za vše a to domácí ještě dost šancí zahodili. My jsme brankáře neprověřili ani jednou. Za celý zápas si sáhl na míč asi dvakrát, když stahoval centry Šturce. Jinak to bylo po většinu zápasu trápení, ze kterého bolely oči a s fotbalem to z naší strany nemělo nic společnýho. Sešlo se najednou víc špatných faktorů, který zkusíme do příštího týdne minimalizovat. Doufáme, že na nás bude v neděli vidět, že nás fotbal pořád baví. Stejně jako to bylo až do tohohle zápasu. Taky se říká, že jedna vlaštovka jaro nedělá. Obráceně to platí stejně.

Martin Štancl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.