Sestava: Havlík – Faltys, Prokop, Švec, Čech, Otava, Kusý Marek, Pechanec, Lněnička V., Kladiva, Motyčka

Střídali: Svatoš, Šplíchal, Stoklásek, Romer, Lněnička Š.

Poslední zářijovou neděli jsme za slunečného počasí hostili tým Morašic, s nimiž ve společném souklubí vychováváme mládež. Už i v zápase mužů se tak proti sobě postavilo několik hráčů, kteří ještě vcelku nedávno hráli v jednom dresu. Početné obecenstvo vidělo, že začátek patřil hostů, kteří nás přehrávali a vytvořili si několik příležitostí, žádná z nich ale k brance nevedla. Domácí příznivce nejvíc potěšila akce, na jejíž konci krásně nůžkami zakončoval Kladiva. Velmi efektní zakončení, ale postrádalo dostatečnou razanci. Hosté hrozili zejména ze standartních situací, které precizně zahrával exligový Štěpán. Jedinou branku vstřelili ve 43. minutě hosté z pokutového kopu po naší nešťastné ruce.

Druhá půle mnoho fotbalové krásy nenabídla, my jsme branku hostí ohrozili pouze sporadicky a i vinou vynucených střídání k závěrečnému tlaku nedošlo a hosté opět hrozili zejména z rohů. Po jednom takovém v 86. minutě zvyšoval na konečných 0:2 Klement. Morašice si tak zaslouženě odvezly všechny body.

V neděli 6.10. hostíme od 15:30 mužstvo z Opatova.

Ing. Jan Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.