Již s předstihem jsme věděli, že budeme oslabeni o dva hráče základní sestavy a to Lukáše Macha a Matyáše Bulvu a současně jsem věděli, že budeme řešit i obsazení brankářského postu, protože Martina Famfulíková hrála za přípravku mladší. Naštěstí se na turnaji poprvé v podzimní části objevil Vojta Andrle, který se zhostil pozice gólmana na jedničku a patří mu poděkování za celý tým.

HÚ/Morašice – Cerekvice 4 : 0, utkání bylo vyrovnanější než napovídá výsledek, my jsme tentokrát dokázali svoje šance proměňovat, což se ukázalo jako rozhodující. Kluci se opravdu snažili a nepřipustili žádné komplikace ve vývoji skóre. Branky: Ondra Kusý 2x, Filip Flídr 2x.

HÚ/Morašice – Litomyšl „B“/Čistá 3 : 1, tento zápas byl opakem předešlého a my měli zvítězit větším rozdílem, namísto toho jsme po hrubé chybě inkasovali a museli tak zápas otáčet, což se nám dlouho nedařilo, zejména i díky neproměňování jasných šancí. Kluci si však šli za svým a zápas dovedli zaslouženě do vítězného konce. Branky: Jan Kvapil 2x, Pepa Rosypal 1x.

HÚ/Morašice – Opatov 3 : 1, teoreticky se mělo jednat o jednoduchou záležitost pro náš tým, protože jsme měli výškovou i fyzickou převahu. Soupeř však předvedl velmi dobrý výkon a nám dalo relativně hodně práce překonat jejich brankáře, kterého několikrát zachránily dobře postavené tyče jeho branky. I přesto jsme vedli 2 : 0 a zápas se chýlil ke konci, když se soupeři povedlo minutu před koncem snížit a zápas tak zdramatizovat. Jakékoli komplikace však razantně odmítl Ondra Kusý, který společně s Filipem Flídrem měli velký podíl na celkovém prvenství v turnaji, které všechny potěšilo a stane se tak další motivací do dalších tréninků a zápasů, protože zlepšovat toho máme ještě relativně hodně, každopádně si však myslím, že tým jde dobrým směrem. Branky: Ondra Kusý 2x, Filip Flídr 1x.

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.