Sestava: Havlík – Čech, Švec, Faltys, Boček, Otava, Pechanec, Pražan, Lněnička V., Kusý Marek, Kladiva
Střídali: 69. Šplíchal za Čecha, 76. Svatoš za Otavu, 77. Stoklásek za Švece, 79. Romer za Kusého Marka, 86. Lněnička Š. za Kladivu
Branky: 37. a 41. Kusý Marek, 3. Lněnička V., 8. Kladiva, 83. Pražan
Žluté karty: Čech, Kladiva
Rozhodčí: Syrůček O. – Radilová V., Ortikov A.

První úspěch se dostavil už před začátkem – 19 lidí v kabině znamenalo, že tři hráči museli zápas sledovat pouze v civilu. Do vedení jsme se dostali velice brzy – ve 3. minutě se po nahrávce Marka Kusého přesně trefil z prostoru penalty Vojta Lněnička. Radost nám ale nevydržela moc dlouho, v 6. minutě jsme hrubku v obraně vyřešili jen za cenu rohu, z kterého Opatov vyrovnal. Vzrušující úvod pokračoval – o dvě minuty později vysunul Kusý přesnou nahrávkou do samostatného úniku Kubu Kladivu, který ustál faul a své sólo proměnil. Hráli jsme velice aktivně a vytvářeli si šance, ty však většinou končily na pozorném brankaři hostů. Výborný výkon v první půli jsme korunovali dvěma góly Marka Kusého kolem 40. minuty – nejdříve se prosadil po centru Kladivy hlavou, poté po nahrávce od toho samého hráče přesnou střelou.

V druhé půli jsme se trochu zatáhli a nechali tvořit hosty. V největší šanci po hodině hry Opatovští překopli zblízka odkrytou branku. Definitivní podobu výsledku dal v 83. minutě zblízka důrazný Tomáš Pražan. Po výborné první půli jsme si vyhrát určitě zasloužili, snad se bude podobně dařit v dalším zápase. V neděli 13.10. hostíme od 15:00 Janov, přijďte podpořit domácí tým.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.