Sestava: Havlík – Čech, Švec, Faltys, Boček, Otava, Pražan, Pechanec L., Lněnička, Kusý Marek, Kladiva
Střídali: Svatoš Z., Romer, Šplíchal
Branky: Kusý Marek, Kladiva, Pechanec L., Svatoš Z.
Rozhodčí: Šenkýř J. – Brychta J., Jakubec J.

K vidění byl hodně podobný zápas jako před týdnem proti Opatovu – v poločase jsme vedli o tři góly a zbytek utkání jsme si pohlídali. V 17. minutě otevřel skóre tváří v tvář hostujícímu brankaři Marek Kusý. Po půlhodině hry se v podobné pozici objevil Kuba Kladiva a levačkou poslal míč přesně mezi nohy golmana. Ve 33. minutě šel sám na brankaře znovu Marek Kusý, který udělal kličku a byl brankařem faulován – kopala se penalta, kterou proměnil Lukáš Pechanec. Ve druhé půli jsme se trochu zatáhli a čekali, co vymyslí soupeř. Ten nevymyslel nic, a tak 10 minut před koncem poslal ze 40 metrů Zdenda Svatoš placírkou balon kolem vyběhnutého brankaře do odkryté branky, čímž uzavřel skóre zápasu. Za zmínku ještě stojí chování janovských fotbalistů i příznivců – tam se bohužel nic nezměnilo…

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.