Sestava: Havlík – Čech, Švec, Prokop, Faltys, Otava, Pražan, Pechanec, Lněnička V., Kusý Marek, Kladiva
Střídali: 72. Svatoš za Kladivu, 88. Šplíchal za Čecha
Branky: 80. Prokop, 84. Pechanec
Připraveni: Romer, Lněnička Š.
Žluté karty: Otava, Prokop
Rozhodčí: Saňák – Pokorný, Štusák

První poločas se nám nevydařil. Sice ve 14. minutě skončila Pražanova rána na břevně a z následného rohu po střele Čecha soupeř zastavil míč až na brankové čáře, góly ale padaly na druhé straně. V 17. minutě se kopala proti nám penalta, kterou Vach proměnil. Ve 24. minutě propadl dlouhý nákop až do našeho velkého vápna a nejlepší střelec soutěže Stodola přišel k dalšímu gólu jako slepý k houslím. Až pět minut před pauzou byla k vidění další větší šance, ale Otava se sám před brankařem k zakončení nedostal.

Ve druhém poločase jsme se snažili hrát aktivněji dopředu, což se mohlo vymstít hned ve 48. minutě, Havlík ale prudkou střelou hostů vyrazil na roh. O čtvrt hodiny později hlavičkoval Čech z rohu těsně mimo. V 68. a 75. minutě nás udržel v zápase dvěma výbornými zákroky proti samostatným únikům radiměřských hráčů Havlík. V 78. minutě trefil Čech bodlem tyč vlastní branky. Gól naděje padl 10 minut před koncem, centr Pechance poslal hlavou do branky Prokop. A za chvilku bylo dokonce vyrovnáno – roh Pechance skončil za zády hostující brankaře Škorpíka. Do konce zápasu jsme měli ještě jednu nebezpečnou hlavičku, která skončila mimo, a tak se body dělily, s čímž můžeme být po průběhu zápasu spokojeni spíše my.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.