V 9. kole jsme na hřišti vítali soupeře z Bystrého. Hned na úvod zápasu Jána kompletoval hattrick, na který se ani nemusel nijak nadřít. Stačil mu pouze Lafatovský výběr místa ve vápně. Náš cíl byl jednoznačný, přidat více branek a být po zbytek zápasu týmem s míčem na kopačkách. To se ne vždy dařilo a ve 20. minutě se Vedral dopustil nedovoleného zákroku ve vápně a hostující Sabin i přes veškerou snahu Němce pokutový kop proměnil. Obraz hry se razantně změnil, začalo přibývat více nepřesností na obou stranách. Zejména nám pokulhávala rozehrávka od brankáře. Ještě do poločasu proběhlo několik změn v sestavě, což vedlo k mírnému zlepšení našeho herního projevu.

Do druhého poločasu nastoupila opět základní sestava a začala takřka podle představ. Fotbal byl pohledný, soupeře jsme nepustili k výrazné šanci, za to my si jich vypracovali více. Další gólová přišla ve 47. minutě, kdy po krásném průniku Odehnala na lajně našel Briola a ten upravil na 4:1. Ke konci zápasu ubývalo sil na obou stranách a utkání se již dohrávalo bez vyložených šancí. Nemůžeme říct, že výkon byl nějak optimální, ale 3 body máme, což je důvod ke spokojenosti. Poslední utkání podzimu odehrajeme 3.11. 2019 od 10:00 na hřišti v Horním Újezdě, kde budeme dohrávat odložený zápas s taky stoprocentní Trnávkou.  Doufejme, že vidina podzimu bez porážky a přezimování na první příčce je dostatečná motivace pro žáky k nejlepším výkonům.

David Severa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.