Muži v rámci podzimní sezóny okresního přeboru ročníku 2019/2020 odehráli 13 zápasů. Z toho 8 se odehrálo na domácím hřišti. Důvodem byla rekonstrukce kabin v Morašicích a rekonstrukce hřiště v Opatově. V domácích zápasech se mužům celkem dařilo. Zápasy nebyly rozhodně na góly skoupé. Největší gólový příděl si od nás odvezl Opatov 5:1. Velice překvapivé bylo vítězství 3:1 nad Bystrým, které je aktuálním lídrem tabulky. Ovšem ne všechno se dařilo, prohra s Borovou 4:1 mezi to rozhodně patří. Tím se dostávám k venkovním zápasům. Účast hráčů na těchto zápasech byla mizerná, leckdy sehnat 11 hráčů byl velký problém. V Jevíčku to muže stálo minimálně remízu. Podzimek zakončili v Boršově remízou 1:1.

Roman Chadima