Mladší žáci

Mladší žáci v souklubí HÚ/Morašice na podzim sehráli 10 soutěžních zápasů. Všech deset bylo vítězných s celkovým skóre 55:6. Mohlo by se zdát, že to byla jasná záležitost, ale opak je pravdou. Začátek sezóny jsme pálili ostrými a v pěti odehraných zápasech jsme vstřelili 38 branek a pouhé 3 jsme obdrželi. Šestý zápas jsme sehráli s naším největším rivalem ze Skutče a byla to opravdu bitva. Po osmi minutách jsme prohrávali už 0:2, ale ani to naše kluky a holky nepoložilo a v deštivém počasí předvedli nádherný obrat, a tak jsme si ze Skutče odvezli těsnou výhru 3:2 a osamostatnili se na čele tabulky právě před Skutčí. Zbylé 4 zápasy nás zastihli tak trochu v „krizi“ (vyjma dvou povedených poločasů). Nedařila se nám kombinace, navíc „došel střelný prach“ a tak se víc bojovalo než hrálo. A možná právě proto si těch výher moc cením. Když to nešlo fotbalově, tak to tam vždy ti naši kabrňáci tak nějak „dotlačili“ 🙂 Je to prostě dobrá parta a musím říct, že nás, nebo tedy mě určitě, asi nikdy nepřestanou překvapovat 🙂 Velké dík patří starším hráčům za to, jak „přijali“ ty mladší, nově příchozí. A těm mladším za velký přínos pro celý tým… Moc děkuji také rodičům za praní dresů, za pomoc s dopravováním hráčů na zápasy a na tréninky…Děkuji, bez Vás by to nešlo.
A s Vámi, kteří zavítáte na jarní zápasy, se těším na viděnou a zároveň děkuji za podporu….
Jirka Kučera

Starší žáci

Do letošní podzimní části jsme nastoupili se soupiskou čítající 11 hráčů. Počet slibný, ale téměř každý zápas byl doplňován hráči z mladších žáků, největší problém jsme měli na pozici brankáře, kterou ve většině případů zastal brankář mladších, Lukáš Němec. Tréninky probíhali odděleně dvakrát týdně, povětšinou s hojnou či plnou účastí.V soutěži jsme odehráli 9 utkání, ve kterých jsme neztratili ani bod a díky tomu nám právem náleží první místo tabulky se skórem 49:6, jednoduše řečeno to znamená 5,4 vstřelených a 0,6 obdržených branek na zápas.  Na střeleckou listinu se zapsalo 10 hráčů. Nejvíce branek vsítil Jána (25), což ho řadí na dělené první místo střelecké tabulky soutěže.  V brance se celkem vystřídalo 5 hráčů (Jána, Kučera, Němec, Odehnal,  Žďára), ze kterých nejvíce odchytáno má Němec, který v 6 utkáních za svá záda pustil pouze dva góly.
Poděkování patří všem hráčům, rodičům a všem ostatním pomocníkům. Těšíme se na Vás opět na jaře.

David Severa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.