Sestava: Famfulíková – Huryta, Válek, Flídr Š., Flídr F., Nováček, Boček, Vomočilová, Vomočil, Klusoň

Vypadá to, že naši nejmenší se rozhodli rozdávat radost i v novém roce. Na našem úvodním turnaji roku 2020 jsme se znovu předvedli ve velice dobrém světle. Sice jsme začali porážkou po herně vyrovnaném zápase s domácím týmem, který turnaj nakonec vyhrál, ale poté jsme třikrát vyhráli (za zmínku rozhodně stojí výsledek s Litomyšlí) a remizovali po velice dobrém výkonu s Poličkou. Naším nejlepším hráčem byl vyhlášen Šimon Flídr, stejně jako na minulém turnaji v Libchavách se nejlepším střelcem turnaje stal Dáda Válek.

Výsledky:
Dolní Újezd – Horní Újezd/Morašice 4:2 (Válek 2x)
Horní Újezd/Morašice – Litomyšl 9:0 (Válek 8x, Vomočilová)
Horní Újezd/Morašice – Bystré 4:1 (Válek 2x, Vomočilová 2x)
Horní Újezd/Morašice – Sebranice 6:1 (Válek 2x, Famfulíková 2x, Huryta, Flídr F.)
Horní Újezd/Morašice – Polička 1:1 (Válek)

Konečné pořadí:
1.Dolní Újezd
2.Horní Újezd/Morašice
3.Polička
4.Bystré
5.Sebranice
6.Litomyšl

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.