Sestava: Hanyk – Šplíchal, Fogl, Kysilko, Havlík, Otava, Pechanec L., Lněnička V., Opletal, Kladiva, Kusý Marek
Střídali: Pražan, Faltys, Bartoš, Pechanec J., Flídr
Branky: 29. a 86. Opletal

Trvalo to opravdu dlouho – na první domácí zápas mužů v roce 2020 jsme si museli počkat až do prvního červencového víkendu. Proti nám se postavilo Bystré, vítěz nedohraného ročníku okresního přeboru 2019/2020 a díky dobrovolnému opuštění nejnižší krajské soutěže Cerekvicí také nováček I. B třídy. V našem dresu se objevil navrátilec z Moravské Třebové Jirka Fogl, v brance zaskakoval dorostenec Eman Hanyk, v poli se postupně objevilo několik mladíků, kteří rozhodně nezklamali.

Sled branek:
12. minuta – prudká střela bodlem ze střední vzdálenosti, 0:1
14. minuta – střela po zemi k tyči z hranice vápna, 0:2
26. minuta – trestný kop zpoza vápna, Hanyk si na míč sáhl, ale vytěsnit ho nedokázal, 0:3
29. minuta – po pěkném pasu Otavy snížil Opletal, jeho první střelu zastavila tyč, z dorážky přišlo snížení na 1:3
43. minuta – pěkná akce soupeře, na jejím konci hostující hráč sám na Hanyka, 1:4
60. minuta – soupeř využil nedorozumění v naší defenzivě, 1:5
86. minuta – Opletal sám na na brankaře, 2:5

Konečný výsledek odpovídá poměru sil na hřišti. Utkání se hrálo velice korektně a splnilo svůj účel. Soupeři přejeme mnoho úspěchů v krajské soutěži.