V neděli 12.7.2020 jsme uspořádali další ročník dětského sportovního dne. Letošního ročníku se účastnilo více než 60 dětí, což je skvělý počet. Pro děti bylo připraveno celkem 17 disciplín, které byly rozprostřeny na třech hřištích, letos jsme totiž z důvodu podmáčeného hřiště museli využít i hřiště tréninkové. Pořadatelé pro děti připravili již tradiční stanoviště jako střelba ze vzduchovky, překážkový běh, vodní stříkačka nebo jízda na kole, ale i novinky jako například podlézaná.

Po celé nedělní odpoledne nás provázelo krásné slunečné počasí a všechny děti si odnesly nějakou tu skladkost za splněné disciplíny. Nejlepší výkony byly v podvečer vyhodnoceny a vítězům v daných kategoriích byly předány věcné ceny, které věnovali manželé Chaunovi, Jarda Kladivo ml. a TJ Horní Újezd.

Děkujeme všem sponzorům, pořadatelům a obsluze bufetu. Věříme, že i  v následujícím roce se nám podaří tuto (již tradiční) akci znovu uspořádat.

Ing. Jan Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.