HÚ / Morašice – Němčice 6 : 1 – všichni jsme nedočkavě očekávali opravdu první soutěžní utkání po dlouhé přestávce zaviněné covidem – 19 a jelikož se jednalo o první zápas ročníků 2010 a 2011, tak těch otazníků bylo více. V kabině se nás sešlo 13, což je příslibem i do dalších turnajů. Vlastní výsledek se jeví celkem jednoznačně, avšak průběh hry byl vyrovnanější a to i díky tomu, že jsme zpočátku nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. Toto se však postupně otočilo a my mohli zápas v poklidu dohrát. Na vítězství se podílel hattrickem Dan Válek a po jednom gólu přidali Fanda Flidr, Vojta Huryta a Pepa Rosypal.

HÚ / Morašice – Sebranice 11 : 1 – do tohoto utkání vlétli kluci jako uragán a myslím, že po 5 minutách bylo 4 : 0 a k vidění byly i nadále krásné branky a pěkné akce. Nutno sportovně přiznat, že soupeř měl  ke střídání málo hráčů, což se postupně projevovalo na jejich hře. I tak si zaslouží náš tým pochvalu za předvedený výkon a až další turnaje nám ukáží jakou že výkonnost bude mít?? V zápase opět exceloval Dan Válek s 5ti vstřelenými brankami, Fanda Flídr přidal další 2, dívky v týmu, Martina Famfulíková a Sára Vomočilová si připsali po jenom gólu, stejně tak Kryštof Tomšíček a Matouš Zach.

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.