HÚ/Morašice – Radiměř/Hradec nad Svitavou 10 : 2 – i k tomuto turnaji jsme odjížděli v počtu 13ti hráčů, avšak bez nemocného Fandy Flídra, kterého nahradil v útoku Matyáš Bulva a spolu s Dádou Válkem vytvořili velice údernou dvojici. Tento zápas byl od začátku jednoznačnou záležitostí a tak více prostoru dostávali ti mladší hráči. Branky: Dáda Válek 3x, Matyáš Bulva 2x, Vojta Huryta 2x, Matouš Zach 2x, Šimon Flídr 1x.

HÚ/Morašice – Jevíčko 10 : 2 – i když výsledek je totožný s prvním zápasem, utkání bylo podstatně vyrovnanější, soupeř byl fyzicky vyspělejší než náš tým a tak více prostoru dostávali ti starší hráči. V rozhodujících momentech tým podržela skvělými zákroky Martina Famfulíková a tak jsme nakonec utkání dohrávali v poklidu. Branky: Dáda Válek 5x, Matyáš Bulva 4x a Matouš Zach 1x. V obou zápasech byly k vidění pěkné fotbalové akce, zakončené ještě hezčími góly a tak doufám, že v tomto trendu budeme pokračovat i v dalších zápasech?

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.