Druhé kolo okresní soutěže mladší přípravky jsme hostili na domácím hřišti. Utkali jsme se s Němčicemi a Opatovem, oba týmy své úvodní turnaje vyhráli. Turnaje se naopak z důvodu nařízené karantény nezúčastnila Čistá.

Hráli: Lněnička M. – Klusoň D., Vomočil S., Chaun J., Boček D., Svoboda J., Gábrlíková Š., Kovář Š.

Hráno:
2×15 minut

Rozhodčí:
Bednář Z.

Výsledky turnaje:
Horní Újezd/Morašice – Opatov 1:10 (0:4)
branky: Boček D. – Prokop T. 3x, Oblouk D. 3x, Malík M. 2x, Stečinský M., Polák M.

Opatov – Němčice 8:1 (6:1)
branky: Stečinský M. 3x, Malík M. 3x, Oblouk D. – Mackerle T.

Horní Újezd/Morašice – Němčice 2:8 (1:3)
branky: Boček D., Svoboda J. – Krejčí T. 4x, Mackerle T. 2x, Májek F. 2x

Tabulka turnaje:
1.Opatov (18:2, 6 b.)
2.Němčice (9:10, 3 b.)
3.Horní Újezd/Morašice (3:18, 0 b.)

Ač jsou výsledky jednoznačné, náš výkon byl podstatně lepší než na úvodním turnaji. Největší pochvalu zaslouží Sam Vomočil a David Klusoň, kteří vydrželi na hřišti po celou dobu, a brankař Maty Lněnička, který se lepší zápas od zápasu. Další turnaj nás čeká v sobotu 19.9. od 9:30 v Březové.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.