Sestava: Havlík – Šplíchal, Švec, Zaal, Prokop R., Otava, Kysilko, Kusý Marek, Opletal, Kladiva, Lněnička V.
Střídali: 20. Pechanec L. za Prokopa R., 64. Svatoš za Otavu a Lněnička Š. za Švece
Branky: 4. Lněnička V., 54. Kladiva
Žluté karty: Kusý Marek, Lněnička V., Kysilko
Připraven: Bartoš
Rozhodčí: Mačát – Urban, Štusák

Zápas začal svižně. Ve 4. minutě hodil rychlý aut Vojta Opletal, Marek Kusý se zbavil obránce a po jeho nahrávce vstřelil zblízka první branku Vojta Lněnička. V 8. minutě byl po nákopu hostů u míče Vojta Havlík o chlup později než soupeřův hráč a bylo vyrovnáno. I přes to, že první půle přinesla další řadu šancí, nám několikrát pomohla dobře postavená branka, skóre se znovu měnilo až po pauze.

Do druhé půle vstoupily aktivněji Jaroměřice a brzy šly po centru a hlavičce do vedení. V 54. minutě vyrovnal Kuba Kladiva po milimetrovém centru Vojty Lněničky. Radost nám nevydržela dlouho, po necelých dvou minutách uklidil odražený balon hostující hráč přesně k tyči domácí branky – 2:3. Po hodině hry jsme podruhé a potřetí vynuceně střídali a soupeř nás začal evidentně přehrávat. Inkasovali jsme ještě dvakrát – v 70. minutě po samostatném úniku a v 82. minutě po přesné střele.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.