K turnaji jsme odjížděli v počtu 12 ti hráčů ve složení Martina Famfulíková, Jan Kvapil, Vojta Huryta, Dan Válek, Fanda Flídr, Matyáš Bulva, Kryštof Tomšíček, Štěpán Řejha, Matouš Zach, Vojtěch Štěpán, Michal Kovář a Matěj Kovář.

HÚ/Morašice – Radiměř/ Hradec nad Svitavou 2 : 3 – v desátém zápase podzimní sezóny jsme okusili první porážku a to zcela zaslouženě. Od všech hráčů to byl podprůměrný výkon, bez bojovnosti a nasazení a výsledkem tak byl poločas 0 : 3. Ve druhém jsme se trochu zlepšili, ale opravdu makat jsme začali až v posledních 5ti minutách, kdy jsme utkání zdramatizovali, ale na vyrovnání už nebyl čas, i když šance byly. Branky: Jan Kvapil, Dáda Válek.

HÚ/Morašice – Jevíčko 6 : 2 – tento zápas už byl o poznání lepší, ale k podzimním výkonům měl ještě daleko, vytvořili jsme si brzy dostatečný náskok, který nakonec stačil na vítězství, které však bylo upracované a některé vstřelené branky i relativně šťastné. Branky: Dan Válek 5x, Matouš Zach 1x.

HÚ/Morašice – Městečko Trnávka 7 : 0 – až v tomto zápase jsme se vrátili k výkonům, na které jsme zvyklí a celý zápas jsme bez problémů ovládli. Branky: Dan Válek 3x, Vojta Huryta 1x, Fanda Flídr 1x, Kryštof Tomšíček 1x, Matyáš Bulva 1x.  

V turnaji se hrály zápasy na 2 x 12 minut, což je velice málo, pokud se má prostřídat 12 hráčů, zejména potom ve vyrovnaných utkáních. Každopádně lze brát první porážku pozitivně, kluci si uvědomili, že nic není zadarmo a když nebudou makat, tak se dobré výsledky nedostaví.

František Bartoš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.