Vzhledem k vládním opatřením proti koronaviru šlo o poslední turnaj podzimu. Karanténa se dotkla i našeho týmu, a tak jsme k domácímu turnaji nastoupili pouze v šesti hráčích, takže jsme měli jen jednoho náhradníka.

Hráli: Chaun J., Klusoň D., Boček D., Prokop D., Kovář Š., Gábrlíková Š.

Výsledky:
Horní Újezd/Morašice – Březová 7:2 (4:1)
branky: Klusoň D. 3x, Boček D. 3x, Chaun J.

Horní Újezd/Morašice – Borová 10:2 (5:1)
branky: Boček D. 3x, Klusoň D. 3x, Prokop D. 2x, Kovář Š., Chaun J.

Tabulka turnaje:
1.Horní Újezd/Morašice (6 b.)
2.Březová (3 b.)
3.Borová (0 b.)

I když výsledky vypadají jednoznačně, výhry se nerodily lehce. Kvůli chybějícím hráčům jsme znovu museli přeskládat sestavu, ale kýžený úspěch se dostavil. Teď si dáme chvilku od fotbalu pauzu a uvidíme, jak se situace vyvine.

Mgr. Zdeněk Bemeš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.