Sestava: Havlík – Šplíchal, Zaal, Prokop R., Beneš P. – Lněnička Š., Lněnička V., Pechanec, Opletal – Kusý Marek, Kladiva

Střídali: Bartoš, Mlejnek, Svatoš, Rek

Rozhodčí: Vodák – Knoll, Hájek

Důležité domácí utkání jsme sehráli v neděli odpoledne proti týmu, který na tom byl v tabulce bodově stejně jako my. Hostili jsme Hradec nad Svitavou. Vstup do zápasu byl z naší strany velice opatrný a chvílemi to i vypadalo, že někteří hráči radši ani nechtějí hrát. Jasnou převahu v prvním poločase měli hosté, kteří z počátku hrozili akcemi, které byly zakončeny střelami mimo naši svatyni. To se ovšem mohlo změnit ke konci prvního poločasu, kdy střelu na zadní tyč vytáhl na roh Havlík. Následně si poradil i s hlavičkou pod břevno. O poločasu jsme měli o čem přemýšlet a rozhodně jsme se měli na hřiště vrátit s jiným přístupem ke hře a mnohem větší chuti po vítezství.

Vstup do druhého poločasu už nebyl tak katastrofický, ovšem ze hry měli stále více hosté a nám na hracím poli chyběl pohyb. V 63. minutě se hosté dostali ke změně skóre, kdy se balón od tyčky odrazil k volnému hráči poblíž penalty, který neměl problém zakončit do odhalené brány.  V poslední desetiminutovce nám soupeř nadělil ještě dva góly po našich chybách a zápas tak rozhodli ve svůj prospěch.

V zápase jsme si dokázali vytvořit minimum šancí, které gólem neskončily. A tak soupeř jednoznačně vyhrál a odváží si domů cenné tři body.

Do příštích zápasů je potřeba se sebrat, zvednout hlavu a uvědomit si, že bez boje a bez gólů se zápasy nevyhrávají.

Vojta Havlík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.