Sestava: Havlík – Rek, Zaal, Šplíchal, Beneš P. – Lněnička Š., Lněnička V., Kusý Marek, Opletal – Svatoš, Riazanov

Rozhodčí: Heger – Grulich, Kubíček

Další mistrovské utkání nás čekalo na hřišti v Telecím proti Borové. Po dvou nevydařených zápasech, kdy jsme nedokázali získat ani bod, přibyl další zápas a o to smutnější je fakt, že jsme se nedokázali ani střelecky zapsat do listiny střelců a nějakým způsobem změnit skóre ve třech po sobě jdoucích zápasech. Na zápas, kde jsme museli pořádně zabojovat a pokusit se získat nějaké body s hratelným soupeřem, odjelo „jedenáct statečných“. První pozitivní zpráva tedy byla, že jsme na zápas nastoupili alespoň v plné jedenáctce. Doufejme, že do dalšího zápasu ubude nemocí a přibude vyléčených zranění a sejde se nás značně více.

Hned zkraje zápasu jsme se mohli dostat do vedení, kdy po krásném nákopu Šplíchala se dostal do slibného prostoru nový hráč Danylo Riazanov, který se ovšem nedostal k zakončení, které by ohrozilo branku soupeře. Vstup do zápasu nebyl špatný. Byla vidět bojovnost a chuť. Ovšem fotbal se hraje na góly a tím jsme my rozhodně nevynikali. Krom krásné hlavičky Zaala po rohovém kopu, kterou lapil domácí brankář, jsme se do slibnější šance nedostali. Soupeř v prvním poločase využil své šance, do kterých se dostal, a dokázal během prvních 45 minut třikrát skórovat.

Ve druhém poločase z naší strany jakoby ubylo sil a začaly se hromadit chyby, z čehož mohl těžit soupeř. Ať už se jednalo o chybnou rozehrávku, špatné zpracování a další chyby. Za zmínku určitě stojí šance Opletala či Svatoše, ale ani jedna z našich slibných akcí, které mohly změnit skóre, nevedly k úspěšnému zakončení. Do naší sítě přibyly dva vlastní góly, ale ani to by rozhodně nějakým způsobem nezměnilo průběh zápasu.

V dalším mistrovském utkání hostíme doma Linhartice. Utkání se hraje 15.5 v neděli od 16:30.

Vojta Havlík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.