Na domácím turnaji se nám sešly všechny děti, které v současnosti hrají turnaje mladší přípravky. V počtu 13 hráčů se jen těžko dají uspokojit představy a přání všech o čase stráveném na hřišti, snad nikdo neodcházel zklamaný. Třetí jarní dějství bylo zatím nejkvalitněji obsazeným turnajem, kterého jsme se v druhé polovině sezony účastnili.

Hráli: Hlušičková T. – Chaun J., Bartoš A., Vopařilová A., Vodehnalová J., Vomočilová M., Boštík M., Langr J., Veselíková T., Valentín K., Kovář Š., Vurkminovič P., Langr I.

Horní Újezd/Morašice – Bystré 0:9 (0:4)
– do turnaje jsme vstoupili levou nohou, soupeř, se kterým jsme minulý týden prohráli o dva góly, byl všude dřív, dělali jsme spoustu chyb a nedařilo se vůbec nic

Horní Újezd/Morašice – Čistá 2:3 (1:3)
– výrazně zlepšený výkon, sice jsme po 10 vteřinách prohrávali, ale na týmu byla vidět vůle s vývojem zápasu něco udělat, k vyrovnávací brance jsme se ale nedopracovali, branky: Chaun J. 2x

Horní Újezd/Morašice – Hradec n. S. 1:3 (1:2)
– poslední zápas jen podtrhl zmar z domácího vystoupení, nechyběla snaha, vedli jsme 1:0, ale soupeř skóre otočil, s čímž už jsme nedokázali nic udělat, branka: Chaun J.

Tabulka turnaje:
1.Bystré (9 bodů)
2.Čistá (6 b.)
3.Hradec n. S. (3 b.)
4.Horní Újezd/Morašice (0 b.)