Předpřípravka absolvovala další turnaj 3+0, tentokrát pořádaný Jiskrou Litomyšl. Oproti turnajům pořádaných Jirkou Mokrejšem nastoupila pouze čtyři mužstva a děti hrály 2x 10 minut každý s každým. Našimi soupeři byla dvě domácí mužstva a tým z Bystrého. Na krásném hřišti jsme se snažili hrát ofenzivně a minimalizovat chyby vzadu. Ne vždy se to dařilo, a proto jsme s oběma domácími mužstvy prohráli, chuť jsme si spravili v posledním zápase, kde jsme porazili Bystré. Hlavní na těchto turnajích ale nejsou výsledky, ale to, aby hra děti bavila a učily se základním návykům, které využijí v dalších fotbalových krůčcích.

Všichni naši hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost, největším problémem je dle mého názoru soustředění, které často není takové, jaké by si trenéři představovali.

Za nás nastoupili: Matěj Vodehnal, Tom Chaun, Marek Kovář, Radek Nespěšný, Kuba Hlušička, Tim Vomočil a Vítek Šimek

Ing. Jan Beneš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.