Po velmi vydařených turnajích v Čisté a na domácím hřišti v Morašicích jsme k tomu třetímu cestovali v neděli do Němčic. Předchozí víkendy jsme měli hojnou účast, tentokrát jsme se museli popasovat s několika omluvenými i neomluvenými posty. 

Sestava: Matyáš Lněnička – Samuel Vomočil, Sára Vomočilová, Vojtěch Huryta, František Flídr, Matěj Kovář, Michal Kovář, David Klusoň

Horní Újezd/Morašice – Němčice   3:6 (1:2)

V prvním zápase nás čekal jeden z nejlepších týmů dnešního dne, domácí Němčice. Po většinu první půle jsme byli lepším týmem, ale protože jsme proměnili jen jednu z mnoha šancí, prohrávali jsme v poločase 1:2. Ve druhém se nám už zas tak nedařilo a prohráli celkově 3:6. 

Branky: Vojtěch Huryta 3

Horní Újezd/Morašice – Březová    9:1 (5:1)

Na druhý duel s Březovou už uměleckém vystoupení pro maminky dorazila i Sára Vomočilová, která výrazně zlepšila naši obranu. Soupeře jsme více napadali a začalo se nám dařit i vepředu. Velmi aktivní Fanda Flídr nás zásoboval krásnými šancemi, nahrávkami a samozřejmě góly.  Což dokazuje poločasové skóre 5:1. Ve druhé půli jsme pečlivě drželi obranný val a k našemu spolehlivému brankáři Matymu Lněničkovi jsme snad propustili jediný balon. Za to dopředu se valil jeden útok za druhým, což se nakonec projevilo i na výsledku. 

Branky: Vojtěch Huryta 4, Matěj Kovář 2, František Flídr 2, Samuel Vomočil

Horní Újezd/Morašice – Opatov   3:1 (1:1) 

Třetí duel byl s technicky i fyzicky velmi vyspělým týmem z Opatova. Před začátkem utkání jsme přišli o Davida Klusoně, který byl do té doby v obraně i útoku vynikající, ale odjel plnit hasičské povinnosti. I přes nevysoký vzrůst ho však v obraně bravurně zastoupil Sam Vomočil. Brzy jsme smolně inkasovali, ale manko jsme do poločasu srovnali. Ve druhé půli se nám dařilo více držet balón na našich kopačkách a převahu jsme díky bratrům Kovářovým přetavili v další dvě branky a překlopili tím vítězství na naší stranu.

Branky: Vojtěch Huryta, Matěj Kovář, Michal Kovář 

Střelci celkově:  Vojtěch Huryta 8, Matěj Kovář 3, František Flídr 2, Samuel Vomočil 1, Michal Kovář 1

Další výsledky turnaje: Opatov – Březová 5:1, Němčice – Opatov 1:0, Němčice – Březová 10:1

Tabulka turnaje:

1.Němčice (9 b.)

2.Horní Újezd/Morašice (6 b.)

3.Opatov (3 b.)

4.Březová (0 b.)

Martin Kovář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.