Sestava: Havlík – Zaal, Šplíchal, Fógl, Motyčka – Opletal, Pechanec L., Lněnička V., Lněnička Š. – Kladiva, Riazanov

Střídali: Rek, Beneš P.

Rozhodčí: Schejbal – Kabát, Sedlák

Předposlední venkovní utkání jsme odehráli na hřišti v Janově. Opět jsme si nedokázali pohlídat začátek hry a do 10. minuty byl stav utkání pro hráče z Janova příjemnější o dvoubrankový náskok. První gól padl po snadné dorážce do prázdné brány po krásném přímém kopu před velkým vápnem, kdy se míč od břevna odrazil na nohu soupeře. Po minutě domácí opět využili další nabídnuté šance po samostatném úniku na hostujícího brankáře. I přes nepříznivý začátek jsme se snažili bojovat a se stavem skóre něco udělat. Konečně z naší strany přibyla střelba, která ovšem nijak zásadně neohrozila branku soupeře, bohužel.

V druhém poločase určovali tempo domácí hráči, kteří se dostali do dalších slibných šancí, ve kterých byli stoprocentní. Z naší strany v druhém poločase jsme mohli zkazit domácímu brankáři nulu hned dvakrát. Jednou v těsné blízkosti brány minul hlavou Motyčka a podruhé Kladiva nastřelil tyč domácí svatyně. I přes naši bojovnost a snahu si alespoň zahrát pěkný fotbal nás soupeř předčil ve všech směrech a zaslouženě vyhrál a pro nás to skončilo debaklem. Rozhodně musíme dále na spoustě věcí pracovat a přemýšlet co udělat s více a více nepříznivou situací, která se nejeví do budoucna vůbec dobře.

Do konce sezóny zbývají poslední dva zápasy. Poslední domácí zápas odehrajeme 12.6 od 17:00 proti Jevíčku.

Vojta Havlík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.