Posledního turnaje mladších přípravek se jako obvykle účastnily všechny týmy hrající okresní soutěž, až na omluvené Jevíčko a Jaroměřice. Mužstva byla rozdělena do dvou základních skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým, na závěr následovaly boje o konečné umístění. Každý zápas trval 15 minut.

Hráli: Langr J. – Chaun J., Vodehnalová J., Vomočilová M., Kovář Š., Veselíková T., Langr I., Vurkminovič P.

Základní skupina:
Horní Újezd/Morašice – Litomyšl B 1:1 (vlastní)
Horní Újezd/Morašice – Dlouhá Loučka 6:2 (Veselíková T. 3x, Chaun J. 3x)
Horní Újezd/Morašice – Bystré 2:7 (Chaun J., Veselíková T.)
Horní Újezd/Morašice – Pomezí 0:5

O 7. místo:
Horní Újezd/Morašice – Hradec n. S. 1:5 (Chaun J.)

První dva zápasy ve skupině byly herně vydařené. S Bystrým jsme bojovali, ale kvalita byla na straně soupeře. Pomezí bylo výrazně fotbalovější. Zápas o 7. místo byl v poli vyrovnaný, ale moc šancí ke skórování jsme si nevytvořili. Na turnaji nám citelně chyběly obě obvyklé brankařky.

Tabulka turnaje:
1.Čistá
2.Bystré
3.Sebranice
4.Pomezí
5.Březová
6.Litomyšl B
7.Hradec n. S.
8.Horní Újezd/Morašice
9.Borová
10.Dlouhá Loučka

Turnaj byl minimálně na rok poslední společnou akcí v této kategorii v souklubí s Morašicemi. Díky kvalitní práci naší fotbalové školičky přihlásíme do nového ročníku mladší přípravku samostatně. V pondělí 13.6. je standardně trénink, děkovat si za roky úspěšné spolupráce budeme na ukončení sezóny ve čtvrtek 16.6.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.