Sestava: Motyčka – Fogl, Prokop R., Zaal, Šplíchal, Lněnička Š., Lněnička V., Pechanec L., Beneš P., Riazanov, Opletal

Střídali: Mlejnek, Rek

Branka: 62. Šplíchal

Rozhodčí: Šenkýř – Brychta, Mačát

Ač jsme hráli v neděli, to nejdůležitější z našeho pohledu se stalo den předtím. Sobotní zápasy nám totiž kolo před koncem soutěže daly jistotu, že v tabulce skončíme na 12. místě, což by mělo zaručovat záchranu v soutěži. Stoprocentně jasno ale bude až po podávání přihlášek do nové sezony.

Samotný zápas, hraný v teplém počasí, dle očekávání moc zábavy nepřinesl. V poli byla hra relativně vyrovnaná, nebezpečnější před brankou byli hosté. Úvodní gól vstřelilo Jevíčko, když po dvaceti minutách hry jsme nestihli obsadit soupeřova hráče, který měl dost času přesně zamířit. Vyrovnávací branku vstřelil v 62. minutě Bóďa Šplíchal, který poslal do sítě odražený balon. S přibývajícím časem přibývalo především standardních situací před naší brankou, ale skóre se už do konce nezměnilo.

Závěrem se ještě musím připojit k autorům článků na webech Dolního Újezdu (hrál v Boršově) a Morašic (doma Mladějov), kteří si posteskli nad kvalitou řízení zápasů. Ale na druhou stranu sudí ani jednoho ze soupeřů nepoškodil. Poslední zápas sezóny 2021/2022 nás čeká v sobotu 18.6. od 17 hodin v Opatově.

Mgr. Zdeněk Beneš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.