Sestava: Havlík – Šplíchal, Zaal, Prokop R., Fógl – Lněnička Š., Lněnička V., Rek, Opletal – Kladiva, Riazanov

Střídali: Beneš P., Mlejnek

Rozhodčí: Ille – Grulich, Havránek

Na poslední mistrovské utkání v sezóně 2021/2022 jsme odjeli na nové hřiště do Opatova. Začátek zápasu se nesl v obdobném duchu, jako u většiny našich zápasů. První gól jsme inkasovali opět z kraje zápasu a opět to bylo po našich chybách, kdy jsme šanci na gól domácím doslova namazali. I přes snahu hrát fotbal po zemi se nám nedařila finální nahrávka, nebo podržení míče v důležitých momentech, a tak jsme míč zbytečně ztráceli a domácím tak nabízeli zvýšení skóre. Domácí hrozili převážně ze standartních situací a z centrů do vápna, kdy naše obrana zvládala všem šancím čelit a udržet tak do poločasu jenom jednogólový náskok soupeře.

Druhý poločas se nesl v obdobném duchu. Domácí měli opět několik vyložených tutovek, které ztroskotali na hostujícím brankáři. Domácí nevyužili ani nabídnuté penalty, kterou vytěsnil na roh Havlík. Nutno podotknout, že nás ještě dvakrát v zápase zachránila tyč. Jediný gól v druhém poločase padl z kopaček soupeře, který se ovšem radoval marně, když sudí na lajně zvedal praporek kvůli ofsajdové pozici. Škoda, že i přes výbornou obranu a skvěle chytajícího Havlíka nedošlo ke srovnání skóre a získání posledního bodu v sezóně.

Se sezónou 2021/2022 se loučíme na 12. místě s 21 body.

Vojta Havlík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.