V neděli 17.7. jsme uspořádali miniturnaj tří týmů, kteří tvořili naši fotbalisti. Při ideální počasí se proti sobě utkali mužstva dorostu (s ohledem na hodně omluvenek bylo lehce doplněno), mužů a staré gardy. Herní systém každý každým, 2x 20 minut, velikost hřiště tak, jak nám dovolila úprava hřiště (roh u řeky teprve zarůstá, takže ho ještě pát týdnů namáhat nebudeme). Hlavním cílem bylo zahrát si, nastartovat přípravu týmů, které budou na podzim hrát soutěže a pobavit se.

Odpoledne se neslo v přátelské atmoféře a některé týmy k zápasům přistoupili možná až moc ledabyle. Nejlepší výkony podávalo dravé mladí – dorostenci chtěli hrát, běhali, nabízeli se a jejich utkání nabídla nejvíc fotbalové krásy. Výkon dorostenců je určitě příslibem nejen pro následující sezonu. Trenéři mužů svým svěřencům asi připravili v prvním tréninkovém týdnu náročné tréninkové jednotky, protože jejich pohyb nebyl určitě ideální a slibujeme si od nich rozhodně více než to, co jsme v neděli viděli. Pozitivní je určitě poměrně hojná účast. Staré gardě, která ukončila přípravu již před pár lety, nechyběla chuť hrát, ale horší už to bylo s pohybem a přesností, ale i oni nakonec vstřelili nějakou branku.

Prožili jsme příjemné odpoledne a to hlavní se povedlo = nikdo se nezranil.

Výsledky:

Stará garda – Dorost 0:6

Dorost – Muži 3:3

Muži – Stará garda 6:3

Jan Beneš