Sestava: Havlík – Beneš P., Fogl, Rek, Kvapil – Opletal, Lněnička V., Pechanec L., Riazanov – Lněnička Šimon

Na první přátelské utkání jsme vyrazili na hřiště do Cerekvice. I tentokrát nás bohužel potrápil počet hráčů, a tak jsme do Cerekvice dorazili v deseti lidech. Cerekvice nám jednoho hráče vypůjčili, za což jim patří velké dík, a tak jsme do zápasu mohli nastoupit v plné jedenáctce. I přes početní deficit jsme neodehráli špatné utkání. Dokázali jsme si vybojovat několik solidních šancí, stačilo pouze lépe zamířit. V první minutě jsme se mohli dostat do vedení po chybné malé domů, ovšem nabídnuté šance jsme nevyužili. Ze hry měl více soupeř a těžil převážně z našich chyb, což také vedlo ke gólům, které jsme soupeři nabízeli, nebo si nedokázali pohlídat rychlé situace, kdy domácí hru přenášeli do lajn.

Vojtěch Havlík