Sestava: Havlík – Fogl, Šplíchal, Prokop R., Beneš P.– Lněnička Š., Rek, Pechanec L., Mlejnek – Riazanov, Lněnička V.

Střídal: Lněnička Šimon

Branka: Riazanov

Rozhodčí: Hájek – Schejbal, Hnát

Úvod sezóny jsme zahájili pohárovým utkáním proti Čisté. První gól v zápase patřil nám a vstřelil ho Danylo Riazanov. Díky krásnému náběhu, kdy využil přesného pasu od Fogla se dokázal dostat sám před vybíhajícího brankáře a lobem jej přehodit. V prvním poločase nám nechyběla střelba, která nikterak neohrožovala domácí svatyni, ale berme to jako pozitivum. Dostali jsme se i do slibně vyhlížejících šancí. Ovšem vždy jsme ztroskotali na finální nahrávce, nebo akci prostě nedotáhli do konce. Domácí stačili do konce poločasu vyrovnat po naší sérií chyb, za které jsme byli potrestáni ztrátou jednobrankového vedení.

Vstup do druhého poločasu už nebyl z naší strany nikterak zdárný. Inkasovali jsme druhý gól a naše hra dost polevila. Na soupeře jsme přestávali stačit a začínal se z toho stávat jednostranný fotbal. Poslední gól zápasu padl z penalty, která byla odpískána dost přísně. Za vyzdvihnutí stojí poslední 5 minutovka, kdy jsme na soupeře vyvinuli větší tlak. Ovšem k žádné větší šanci jsme se již nedostali. Soupeř si tak po zásluze odnáší vítězství a postup do dalšího kola poháru.

Nám nezbývá nic jiného než pořádně trénovat a již za týden vstoupit, pokud možno výhrou, do nové sezóny. První mistrovský zápas odehrajeme v 17:00, kdy nás hostí Bystré.

Vojtěch Havlík