Sestava: Havlík – Fogl, Šplíchal, Prokop R., Beneš P. – Opletal, Lněnička V., Pechanec L., Mlejnek – Riazanov, Zrůbek

Střídali: Lněnička Šimon (58. min. za Mlejnka), Lněnička Štěpán (71. min. za Bartoše), Bartoš (21.min. za Prokopa)

Rozhodčí: Urban – Mačát, Lexa

První zápas nové sezóny jsme podle výsledku nezahájili zrovna nejlépe. Soupeř si na nás připravil rychlou hru s rychlými útoky po lajnách a centry do nebezpečných míst v šestnáctce. Odolávat jsme dokázali zhruba do 20. minuty, kdy nám soupeř vstřelil první branku po krásné střele zpoza šestnáctky, která zapadla přesně za tyč. Do poločasu jsme inkasovali ještě dvakrát, jednou po nedorozumění ve vlastním vápně, které vedlo k vlastnímu gólu, po druhé po nešťastném odrazu balónu od drnu, který překvapil hostujícího brankáře. V první půli nás určitě mrzí šance, které neměly daleko ke gólu, ovšem chyběla nám trocha toho štěstí.

V druhém poločase soupeř lehce polevil, ale i tak nás dokázal předčit ve všech směrech. O tom svědčí i gól hned na začátku druhého poločasu, který padl z rychlého breaku po tom, co jsme měli míč na kopačkách my. Soupeř si dokázal v zápase tvořit další šance a většinu z nich dokázal úspěšně proměnit. I přes velmi nepříznivý výsledek byli v zápase z naší strany dobré momenty, na kterých se dá stavět. Nezbývá nic jiného než se zvednout, hodit výsledek zápasu za hlavu a připravit se do dalšího utkání.

Další mistrovské utkání odehrajeme na domácím hřišti v neděli 21.8 od 17:00 proti týmu z Jevíčka. Přijďte nás podpořit!

Vojtěch Havlík