Sestava: Havlík – Kulhavý, Lněnička Šimon, Šplíchal, Beneš P. – Kladiva, Pechanec, Lněnička V., Opletal – Riazanov, Zrůbek

Rozhodčí: Schejbal – Kabát, Hájek

Góly: 20. min Riazanov, 32 min. a 76.min Kladiva

Střídali: Flídr, Mlejnek, Kvapil, Lněnička Štěpán, Bartoš

                První domácí mistrovské utkání jsme sehráli s pozměněnou obranou a zároveň obohacenou Dominikem Kulhavým, který po dlouhé době oprášil kopačky a nutno dodat, že z fotbalových let nic nezapomněl. Vstup do zápasu byl od nás solidní a již od začátku jsme disponovali větším tempem a nasazením, než soupeř. První gól mohl vstřelit Riazanov, jeho pokus ovšem vyrazil hostující brankář na roh. Odměna přišla záhy ve 20. minutě, kdy se Riazanov proti brankáři tentokrát nemýlil. Další šance, do které jsme se dokázali dostat využil Kladiva, a i pomocí teče bránících hráčů skončil míč v síti. Dvoubrankové vedení jsme si do kabin nedokázali udržet a hosté se dostali na kontaktní gól gólem „do šatny“.

                V druhém poločasu už tempo hry lehce opadávalo a šancí začalo ubývat. V 76. minutě využil Kladiva správného postavení ve vápně a v klidu dorazil odražený míč do odkryté branky. Hosté se ovšem nevzdávali šancí na vyrovnání a po našem chybném rozebrání hráčů ve vápně dokázal soupeř hlavou balón usměrnit přesně k tyči, 3:2 v 88. minutě. V 90. minutě bylo rozhodčím oznámeno nastavení jedné minuty, která se ovšem natáhla minimálně na tříminutové prodloužení. Přišlo další zaváhání a zbytečně způsobená penalta, kterou soupeř proměnil. Po proměněné penaltě hlavní sudí zápas ukončil a zápas pro nás tak skončil remízou a doma zůstal pouze jeden bod.

                I přes nepříznivý výsledek, kdy jsme mohli brát tři body, jsme odehráli dobré utkání a myslím, že po nějaké době bylo na hřišti vidět, že nás fotbal baví a hrát ho umíme. Další domácí utkání „derby“ hrajeme hned v neděli proti sousednímu Újezdu. Utkání začíná od 17:00.

Vojtěch Havlík