Sestava: Havlík – Fógl, Prokop R., Šplíchal, Beneš P. – Lněnička Štěpán, Pechanec, Lněnička V., Opletal – Kladiva, Zrůbek

Rozhodčí: Frank – Šourek, Sotolář

Góly: 69. min. Beneš P.

Střídali: Riazanov

Připraveni: Lněnička Šimon, Kvapil, Bartoš

                Sousedské derby Újezdů jsme sehráli v obdobné sestavě jako minulý týden, krom obrany, která se vrátila ke svému základu. Zápas se odehrál za slušné divácké kulisy. Začátek byl z naší strany lehce nervózní, ale brzy jsme se do hry dostali a snažili se předvádět hezký fotbal a dostávat soupeře pod tlak, ovšem bez vidiny gólové šance. Soupeř dokázal po krásném rohu otevřít skóre již v 11. minutě. Do konce prvního poločasu přidal další gól po rychlé akci po lajně, kdy hlavou umístil balón do sítě Michal Nádvorník, 0:2. Při zakončení špatně dopadl a na hřišti musela zasahovat záchranka. Doufejme, že zranění není vážně a bude brzy v pořádku.

                Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem aktivněji a byli více na míči, než soupeř. I tak jsme si nedokázali pohlídat další akci soupeře, která skončila gólem. Ihned po rozehrání se ujal míče Vojta Opletal a krásnou individuální akci vylepšil přesnou nahrávkou na výborně nabíhajícího Beneše, který dokázal míč umístit za gólmanova záda. Od této chvíle patřil děj na hřišti nám a dostávali jsme se do krásných šancí, kde nechybělo moc a mohly skončit gólem. Nutno podoktnout, že Dolní Újezd minimálně 2x od gólu podržel Pravec. I přes bojovný výkon jsme byli na hřišti, minimálně od druhého poločasu, lepším týmem. Ale fotbal se hraje na góly a těch dal více soupeř. Za předvedený výkon patří všem hráčům velké díky a doufejme, že bojovnost a snaha hrát fotbal, který nás baví vydrží do dalších zápasů.

Vojtěch Havlík