Sestava: Havlík – Bartoš, Prokop R., Šplíchal, Beneš P. – Lněnička Štěpán, Pechanec, Lněnička V., Opletal – Kladiva, Zrůbek

Rozhodčí: Mačát – Urban, Lexa

Střídali: Flídr, Šimon Lněnička

Připraveni: Riazanov, Mlejnek, Hanyk

Další mistrovské utkání jsme odehráli na domácím hřišti proti týmu z Dlouhé Loučky. Vedení se soupeř ujal v 15. minutě, kdy vyražený míč od domácího brankáře nešťastně srazil Vojta Lněnička do vlastní brány. Ve 23. minutě si soupeř vytvořil další gólovou situaci, kterou zakončil po krásné kombinační akci, do které přešel rychlým brejkem po naší standardce. Poslední gól, který soupeř vstřelil byl z penalty, která byla zvláštně odpískána, když rozhodčí nechal dojet akci, která neskončila gólem a se opožděním nakonec penaltu odpískal. Dalších gólů se soupeř nedočkal díky zákrokům Havlíka. Trojgólové manko se nám podařilo snížit gólem do šatny, kdy jsme využili zmatku před hostujícím brankářem po našem rohu a míč se tak ocitl za jeho zády.

Druhý poločas už moc fotbalové krásy nepřinesl a nepomohl tomu ani vydatný déšť. Za zmínku stojí krásná dalekonosná střela Pechance, která orazítkovala břevno. Nic významného se ovšem v druhém poločase nestalo a tak rozhodčí zápas ukončil za stavu 1:3.

Vojtěch Havlík