Dobrý den a ahoj Všem rodičům a fanouškům našich malých sportovců.

K prvnímu utkání jsme se sjeli na hřiště v Jevíčku. Po sobotní průtrži mračen velmi podmáčené hřiště slibovalo tuhý boj obou týmů o každý metr hřiště. Nově složený náš tým plus několik omluvenek kluků ze základní sestavy přineslo hned na začátek několik otazníků se skládáním sestavy.

Sestava: Famfulíková Martina, Kvapil Jan, Bulva Matyáš, Flídr František, Vomočilová Sára, Kovář Matěj, Kovář Michal, Tomšíček Kryštof, Boček David, Krejsa Antonín

V úvodních deseti minutách zápasu jsme soupeře překvapili několika slibnými akcemi s nedůrazným zakončením. Na což soupeř zareagoval přeskupením řad a lepším pokrýváním našich hráčů. Což nám začalo dělat velké problémy v rozehrávce a různá nedorozumění mezi hráči přineslo poločasové skóre 3:0 ve prospěch domácích.

Ve druhém poločase jsme se začali herně zvedat. Herní kombinace začaly být koukatelnější a osmělování do útoku častější. Jenže každé naše zlepšení bylo sraženo špatnou a nedůraznou koncovkou. Za to soupeř nám dal dalšími dvěma góly jasně najevo, kdo je zde dnes domácím pánem.

Martin Kovář