Další turnaj mladší přípravky se uskutečnil za příjemného podzimního počasí za účasti tří družstev. V naší sestavě chyběly opory zadních řad v čele s brankařkou, a tak se na hřišti objevily děti, pro které se jednalo o první turnaj na velkém hřišti.

Hráli: Hlušička J. – Vomočilová M., Kovář Š., Chaun T., Veselíková T., Vomočil T., Kovářová N., Nespěšný R., Kovář M., Lipavský O.

Horní Újezd – Bystré 6:3 (3:2) – do zápasu jsme vstoupili dobře a vedli jsme 2:0, soupeř dokázal vyrovnat, o vítězství jsme rozhodli až v průběhu druhého poločasu, branky: Veselíková T. 3x, Vomočilová M., Kovář Š., Vomočil T.

Březová – Horní Újezd 8:0 (3:0) – hned zkraje zápasu jsme inkasovali, domácí nás přehrávali, ale naši hráči i tak po celou dobu bojovali, vstřelit alespoň čestný gól se nám nepodařilo, škoda, šance byly

Tabulka turnaje:

1.Březová (6 b.)

2.Horní Újezd (3 b.)

3.Bystré (0 b.)

Mgr. Zdeněk Beneš