Sestava: Havlík – Šplíchal, Prokop R., Zaal, Beneš P. – Lněnička Štěpán, Pechanec, Fógl, Opletal – Kladiva, Zrůbek

Rozhodčí: Urban – Kabát, Kubíček

Střídali: Riazanov

Připraveni: Flídr, Lněnička Šimon, Mlejnek J.

Góly: 7. minuta Prokop R.

Úvod zápasu proti týmu z Borové byl zprvu v naší režii. Soupeře jsme nepouštěli do větších akcí a vytvářeli si šance, které rozhodně byly gólové. Dočkali jsme se hned ze začátku a to v sedmé minutě po krásném rohu Pechance, kdy hlavou prodloužil Fógl na připraveného Radka Prokopa, který kolenem umístil míč do brány a rozvlnil tak síť. Škoda dalších gólových šancí, do kterých se dostal Zrůbek, bohužel jedna z nich skončila na tyči. Zhruba od 30. minuty naše hra povolila a otěže převzal soupeř. Ovšem gólové šance se nedočkal a to i díky nastřelené tyči. Trest pro nás přišel ve 41. minutě, když soupeř využil rohového kopu a hlavou dokázal vyrovnat.

Druhý poločas byl z naší strany spíše zbrklý a soupeř hrozil hlavně díky našim chybám. Velká škoda nastřelného břevna, po krásné akci Riazanova,  který našel skvěle Opletala, ovšem ten před prázdnou bránou selhal a trefil pouze břevno. Soupeř se dostal po našem nedůrazu a našich chybách k dalším dvěma gólům a zápas tak skončil prohrou 1:3.

Další zápas, kde jsme potřebovali brát 3 body, ovšem fotbal se hraje na góly, a těch dal opět více soupeř. Další mistrovské utkání odehrajeme ve středu 28.9. v Morašicích, kde se bude odehrávat zrušený zápas z minulého týdne.

Vojtěch Havlík