Sestava: Havlík – Šplíchal, Prokop, Zaal, Beneš P. – Lněnička V., Pechanec, Fógl, Lněnička Š. – Mlejnek P., Zrůbek

Góly: 9. minuta Fógl, 77. minuta Zrůbek

Střídali: Mach, Rek

Dohrávku 7. kola jsme odehráli na hřišti v Morašicích. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný a obě strany se snažily vyvarovat zbytečných chyb. Úvod zápasu patřil nám a odměněni jsme byli v 9. minutě krásným gólem hlavou, po přesném nákopu Radka Prokopa. Jirka Fógl si dokázal najít míč a hlavou ho nasměrovat přesně. Ve 25. minutě jsme soupeři „darovali“ vyrovnání, kdy se domácí dostali do brejku po našem rohovém kopu. Válek pak přesným lobem zakončil přes vyběhnutého Havlíka a vyrovnal na 1:1. Do konce zápasu nás opět zachránila tyč, a tak se šlo do kabin za remízového stavu.

Druhý poločas byl více v režii soupeře. V 58. minutě se soupeř dočkal gólu na 2:1 po přihrávce na Válka, který utekl bránícím hráčům a trefil se do proti hybu brankáře. V 75. minutě se soupeř dočkal dalšího gólu, kdy to Ondráček ve vápně vzal na sebe a trefil se přesně na bližší tyč, 3:1. O dvě minuty jsme se i my dokázali dostat do gólové situace a Zrůbek se krásně trefil střelou na zadní tyč, od které se míč odrazil do branky. I přes snahu dostat se k vyrovnání a brát tak nějaké body jsme si nepohlídali další náběh ve vápně, kdy Bureš dostal míč přesně na nohu a míč uklidil přesně k tyči.

I přes bojovnost a snahu hrát jsme se nevyvarovali zbytečných, až školáckých chyb, a tak jsme hřiště opustili opět s prázdnou. Nezbývá než zvednout hlavu, oklepat se, nabrat energii a urvat 3 body proti M. Trnávce, kde hrajeme v neděli od 15:00.

Vojtěch Havlík