Hráli: Vopařilová A. – Kovář Š., Vomočilová M., Veselíková T., Boštík M., Chaun T., Vodehnal M., Kovářová N., Vomočil T., Kovář M., Hlušička J.

Horní Újezd – Bystré 9:1 (4:0) – potřetí jsme zahajovali turnaj proti tomuto soupeři a při našem posledním vzájemném podzimním střetnutí jsme po dobrém výkonu zvítězili dosud největším rozdílem, branky: Veselíková T. 3x, Kovářová N., Hlušička J., Boštík M., Vomočilová T., Chaun T., Vomočil T.

Horní Újezd – Jaroměřice 1:2 (0:2) – brzy jsme prohrávali o dva góly a pak jsme se snažili po zbytek zápasu manko z úvodu dohnat, což se nám nepodařilo, nutno dodat, že řadu příležitostí soupeře skvěle pochytala naše brankařka, mrzí nezvládnutý začátek zápasu, branka: Veselíková T.

Horní Újezd – Březová 1:7 (0:4) – opět jsme brzy inkasovali a pak se to vezlo, v poli takový rozdíl mezi oběma týmy nebyl, ale v ofenzivě byla kvalita na straně hostů, branka: Kovář Š.

Zbývající výsledky:

Jaroměřice – Březová 5:2 (3:2)

Březová – Bystré 10:6 (4:4)

Jaroměřice – Bystré 10:2 (6:1)

Tabulka turnaje:

1.Jaroměřice (17:5, 9 b.)

2.Březová (19:12, 6 b.)

3.Horní Újezd (11:10, 3 b.)

4.Bystré (9:29, 0 b.)

Poprvé na podzim se nám v sestavě objevily všechny opory, ale dnes si to úplně nesedlo. S výkonem můžeme být spokojeni pouze v prvním zápase, v zápasech s Jaroměřicemi a Březovou snesly přísnější měřítko pouze druhé poločasy. Je vidět, že pořád máme na čem pracovat.

Zdeněk Beneš