Sestava: Havlík – Šplíchal, Prokop, Zaal, Beneš P. – Lněnička V., Pechanec, Fógl, Opletal – Kusý Marek, Kladiva

Rozhodčí: Kunc – Sotolář, Vavřín

Střídali: Kvapil, Lněnička Štěpán

ŽK: P. Beneš, Fógl, Kladiva

ČK: Zaal

Další utkání nás hostil předposlední soupeř tabulky Městečko Trnávka. Jednalo se o velmi důležité utkání, odkud jsme potřebovali domů přivézt všechny body. Do zápasu mohl konečně nastoupit po dlouhé době Marek Kusý, kterému byl zkrácen dosavadní trest. K zápasu toho není moc co říci. Zažili jsme nejspíše jedno z nejvíce nepovedených, až hororových utkání, v tom smyslu, že se pokazilo vše, co se dalo. Nejen to, že jsme od soupeře dostali pěti gólový výprask, ale hned v prvních 15. minutách bylo zřejmé, že to nepůjde tak, jak jsme si představovali. Hned v úvodu zápasu jsme museli vystřídat Radka Prokopa, který si natáhl zadní stehenní sval. Do toho přibyl gól, který jsme dostali potom, co jsme měli míč na kopačkách my u soupeřova vápna. Ovšem soupeř stačil rychlým brejkem a našem nedůrazu dostat se k míči dočkal laciného gólu. Ovšem těch bylo za tento zápas více. Minimálně 3 góly z 5 jsme soupeři doslova darovali. Do toho přibyla červená karta pro Péťu Zaala ve 13. minutě.

I přes početní nevýhodu jsme mohli soupeře ohrozit, kdyby byla lepší koncovka, či lepší finální nahrávka. Rozvlnit síť soupeře jsme dokázali pouze jednou, bohužel z ofsajdové pozice. V zápase chyběl pohyb, dalo se přidat na bojovnosti a chuti soupeře zaskočit a jít si zuby nehty pro vítězství. To se ovšem nestalo, nevyvarovali jsme se až tragických chyb a domů jsme odjížděli opět s prázdnou.

Stále musíme věřit, že se nám série proher podaří prolomit a další možnost k tomu budeme mít proti „béčku“ z Poličky. Zápas odehrajeme na domácím hřišti v 15:00. Přijďte nás podpořit!

Vojtěch Havlík