Hráli: Vomočilová A. – Kovář Š., Boštík M., Veselíková T., Nespěšný R. – Vomočilová M., Chaun T., Vodehnal M., Hlušička J.

Pomezí – Horní Újezd 8:4 (8:2) – domácí tým znovu předváděl pohledný kombinační fotbal, za stavu 6:0 to vypadalo na debakl, ale pak jsme se nebývale zvedli a druhé dějství jsme dokonce vyhráli, branky: Veselíková T., Vodehnal M., Boštík M., Hlušička J.

Horní Újezd – Jevíčko 4:2 (3:1) – zápas dvou rozdílných poločasů, v tom prvním jsme byli lepší a dostali se do vedení, ve druhém jsme se více bránili, soupeř snížil na rozdíl jediné branky, ale tři minuty před koncem jsme se naposledy radovali my, branky: Veselíková T. 2x, Vodehnal M., Vomočilová M.

Horní Újezd – Morašice 5:0 (3:0) – nevýrazný a ospalý výkon, branky: Veselíková T. 2x, Vomočilová M., Nespěšný R., Vodehnal M.

Tabulka turnaje:

1.Pomezí

2.Horní Újezd

3.Jevíčko

4.Morašice

I když jsme v turnaji střídali lepší okamžiky s horšími, předvedený výkon potěšil. Na dětech byla vidět chuť poprat se o výsledek i v okamžicích, kdy se zrovna nedařilo. Druhé místo je povzbuzením před posledním podzimním turnajem. Ten nás čeká v sobotu 15.10., kdy se vydáme velkým autobusem na výlet do Jevíčka.

Zdeněk Beneš