Další turnaj předpřípravky organizovaný OFS Svitavy jsme odehráli v Sebranicích za ideálního fotbalového počasí. S rostoucím počtem týmů došlo k rozdělení na dvě skupiny, kde jsme v silnější skupině změřili síly s Čistou, Dolním Újezdem, Březovou, Sebranicemi a Litomyšlí. Jeden zápas trval 14 minut – jak se později ukázalo minimálně pro nás – to byla dlouhá doba a udržet koncentraci po celý zápas bylo téměř nemožné.

První zápas s Čistou jsme prospali a po sérii chyb jsme remizovali 4:4. V druhém zápase jsme se výrazně zlepšili a po několika pohledných akcích jsme vyhráli 6:0. Proti těžkému soupeři z Březové jsme si několik branek dali skoro sami, soupeř trestal každou chybu v naší rozehrávce (a že jich bylo) a nakonec jsme podlehli 1:8. V zápase s domácími Sebranicemi jsme opět předvedli množství chyb, podařilo se nám vstřelit několik branek, i tak jsme ale podlehli 5:6. V posledním zápase nás čekala Litomyšl – koncentrace už byla ta tam, spousta chyb a dobrý soupeř = prohra 1:7.

Děti si zaslouží pochválit za snahu, ale určitě umí zahrát lépe. Výsledek nehraje hlavní roli, ale množství chyb, které jsme předváděli, bylo až neuvěřitelné. Přes zimu máme na čem pracovat.

Reprezentovali nás: Nela Kroulíková, Anička Watrobová, Tom Chaun, Vítek Šimek, Marek Kovář, Ondra Lipavský 

Jan Beneš