Hráli: Vopařilová A. – Boštík M., Kovář Š., Vomočilová M., Chaun T., Veselíková T., Hlušička J., Lipavský O.

Jevíčko – Horní Újezd 1:4 (0:4) – zápas vypadal podobně jako minulý týden, náš výkon v první půli patřil k tomu nejlepšímu, co jsme na podzim předvedli, díky aktivní hře jsme si vytvořili čtyřbrankový náskok, ve druhé půli nás soupeř přehrával, ale naše opora v brance dovolila domácímu týmu jen jeden gól, branky: Veselíková T. 3x, Vomočilová M.

Horní Újezd – Pomezí 3:7 (3:4) – pozorně jsme bránili, soupeře se nám dařilo nepouštět do velkých šancí, ale kvůli přesným střelám jsme 3:0 prohrávali, nevzdali jsme se a dokázali vyrovnat na 3:3, krátce před pauzou se soupeř dostal do vedení, přestože byla na našich hráčích patrná snaha se zápasem něco udělat, Pomezí ve druhé půli hru kontrolovalo a zaslouženě zvítězilo, branky: Veselíková T. 2x, Vomočilová M.

Tabulka turnaje:

1.Pomezí (6 b.)

2.Horní Újezd (3 b.)

3.Jevíčko (0 b.)

Poslední podzimní turnaj se nám vydařil. V zápasech s kvalitními soupeři jsme minimálně chybovali a bojovali o každý balon. Pochvalu zaslouží celý tým. Příští týden budeme ještě trénovat venku, v pondělí 24.10. proběhne ukončení a poté se přesuneme do tělocvičny.

Zdeněk Beneš