Sestava: Havlík – Beneš P., Šplíchal, Fógl, Mlejnek P. – Lněnička Štěpán, Opletal, Lněnička V., Lněnička Šimon – Kusý Marek, Riazanov

Rozhodčí: Kunc – Kozák, Frank

Střídali: Kvapil, Mlejnek J.

ŽK: Šplíchal

Předposlední utkání zimní části jsme odehráli za příznivého počasí na hřišti v Cerekvicích. Základní jedenáctku museli zastoupit hráči z dorostu a vypomoci i na lavičku, jinak bychom zápas odehráli v devíti lidech, za což jim patří velké díky.

Hned z kraje zápasu jsme se mohli radovat, protože po špatné rozehrávce zadních řad cerekvického týmu, kdy nahrávku vystihl Riazanov, jsme mohli skórovat, nestalo se tak. Síť se nám nepodařilo rozvlnit ani z následného rohového kopu, a tak se soupeř našemu tlaku hned v úvodu ubránil a převzal otěže a dá se říci, že tak kontroloval průběh celého zápasu. V 8. a 35. minutě se do naší brány trefil Klát, který využil rychlých akcí po lajně a vždy stál na správném místě a zakončoval do odkryté branky. Do konce poločasu se soupeř dokázal trefit ještě jednou.

V druhém poločase tempo hry mírně uvadlo. Přesto soupeř dokázal skórovat hned z kraje poločasu, kdy se z přímého kopu na hranici velkého vápna trefil přesně pod břevno Jandera. Do konce zápasu dokázal soupeř ještě párkrát zahrozit, ale výsledné skóre již nenavýšil a pohlídal si tak svoje vítězství v tomto zápase.

Vojtěch Havlík