Sestava: Havlík – Beneš P., Šplíchal, Fógl, Bartoš – Lněnička Štěpán, Opletal, Lněnička V., Riazanov – Kusý Marek, Kladiva

Rozhodčí: Štěrba – Mach, Hájek

Střídali: Kusý J., Lněnička Šimon

Připraveni: Kvapil, Havran, Mlejnek J.

ŽK: Lněnička Vojtěch

Poslední zápas podzimní části nás čekal proti týmu z Boršova. Jednalo se o poslední domácí zápas, kde jsme mohli přetrhnout sérii nevýher a alespoň jednou sebrat všechny tři body a zařvat si v kabině. Opět se nám nevydařil začátek zápasu, kdy jsme si nepohlídali průnik soupeřova útočníka do vápna, který našel přesně svého spoluhráče nahrávkou pod sebe. Havlík dokázal zázračně míč vytáhnout na brankové čáře. Bohužel po našem nedůrazu se balón odrazil k volnému hráči, který měl dostatek času si míč připravit a zpoza velkého vápna zavěsit přesně pod břevno. Druhý gól přišel před koncem prvního poločasu, kdy Havlík neodhadl vysoký balón. U míče byl hlavou dříve soupeř, který tak uklízel do prázdné branky.

V druhém poločase jsme měli herně navrch spíše my, ale bohužel to nevedlo k žádnému vážnějšímu ohrožení brány. Všechny střely, které mířily na hostující svatyni skončily vždy na prostředku brány. Hosté se mohli dočkat nabídnutého rozhodnutí v podobě penalty po údajném faulu Havlíka. Šance nevyužili a Havlík penaltu zneškodnil. Hosté mohli ještě v posledních minutách zvýšit hlavou, ale také se tak nestalo. Z naší strany jsme bohužel nedokázali dostat soupeře do většího tlaku a zkusit alespoň zdramatizovat výsledek zápasu.

Vojtěch Havlík