Na konci loňské sezóny jsme museli řešit situaci, kdy ve starších žácích končilo hned pět našich hráčů. Sestavit nové mužstvo dorostu byla pro náš oddíl priorita číslo jedna. Nechtěli jsme, aby se naši hráči rozprchli po okolních oddílech nebo s fotbalem úplně skončili a tak poohlédnutí se po nových hráčích bylo nezbytné. Zkoušeli jsme oslovit sousední Sebranice a domluvit souklubí v dorostenecké kategorii, ale to nevyšlo. Nezbývalo než hledat jinde. Vše se nakonec podařilo a sešla se tu skvělá parta kluků, která nám dělala radost nejen fotbalovými výsledky. 🙂 Z dvanácti zápasů jsme pouze třikrát odešli poraženi a devětkrát se nám podařilo zvítězit. Tyto výsledky s ohledem na všechny peripetie, které předcházely sestavení družstva, předčily nejen má očekávání.  V tabulce se po podzimní části držíme na třetím místě se skóre 79:31.

Děkuji Kamilu Prokopovi, který se k nám přidal a začal trénovat, protože dělat to v jednom úplně dobře nejde.

Sezónu jsme ukončili zdařilou rozlučkou a už teď se kluci jistě těší na krásnou zimní přípravu. 🙂

Děkuji za skvělý servis, kterého se nám dostává ze strany TJ a všem, kteří se podíleli na chodu dorosteneckého týmu. 

Na jaře naviděnou. 🙂

Jirka Kučera